ЧЕЧЕЛЬНИК

ПАРАФІЯ СВ. ЙОСИПА

ОБРУЧНИКА ПРЕЧИСТОЇ ДІВИ МАРІЇ

 

САНКТУАРІЙ

МАТЕРІ БОЖОЇ ЧЕЧЕЛЬНИЦЬКОЇ

РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКА ЦЕРКВА В УКРАЇНІ

The Roman Catholic Church in Ukraine

ЖИТТЯ ПАРАФІЇ 2011

 

 

 Чечельник

26 серпня 2011 року

 Парафіяльний відпуст

Уділення Таїнства Миропомазання

Братерська Екуменічна Зустріч

26 серпня 2011 року в храмі відбувся парафіяльний відпуст Матері Божої Чечельницької. Цю урочистість очолив єпископ ординарій Леон Дубравський, котрий виголосив Слово Боже і уділив Таїнство Миропомазання. Це була дійсно велика подія для всієї Камянець-Подільскої дієцезії.

На цю урочистість прибули віруючі з різних околиць на чолі зі своїми священиками та сестрами монахинями. Важливим жестом була присутність двох православних священиків: Благочинного Бершадського деканату о. Ростислава; настоятеля Зеленогайської парафії та Бершадського монастиря о. Назарія

та Владики Вінницько-Брацлавської Єпархії, Української Православної Церкви Київського патріархату Отця Єпископа Онуфрія, котрий приїхав разом зі своїм секретарем. Отець Владика звернувся до віруючих і неначе розлив океан тепла і любові серед вірян. Він підкреслив привілей присутності Чудотворної Ікони Матері Божої в цій частині Поділля, котра веде нас до Свого Сина і випрошує потрібні Благодаті. Він сказав: «Я знаю, що вам дивно бачити нас тут разом, бо нас багато-чого роз’єднувало, але нас єднає найважливіше – Любов». А до Чудотворної Ікони і надалі проходять і будуть приходити люди, які, як і хворий хлопчик та його батьки в хвилинах страждань і різних потреб звертаються і випрошують різні Благодаті щоб якнайкраще виконати Волю Божу.

Від часів гріхопадіння людина змагається в своєму Житті з хворобами та терпінням котрі є невід’ємною частиною земного життя людини. Бувають ситуації без виходу, коли людина відчуває свою безпорадність особливо в обличчі не виліковних недуг, коли медицина є безсилою. Тоді людині залишається віра в поміч Бога.

Багато років тому в містечку Чечельник, що на Вінничині в одній родині захворів син. Місцевий лікар робив усе можливе аби врятувати дитину. Батьки ж хотіли цього понад усе. Але в певному моменті лікар зрозумів, що нічим вже не може зробити в цій ситуації. Єдиною надією залишалася Матір Божа Ченстоховська. Проте стан хворого був настільки важкий, що подорож до відлеглої Ченстохови була нереальною.

На щастя батьки пригадали собі, що колись незнайомий художник, котрий повертаючись з Ченстохови, залишив їм копію Образу Матері Божої, як подяку за гостинний прийом. Впавши на вколішки, мама перед цією іконою почали гаряче просити заступництва Матері Божої, і сталося диво, хлопчик одужав. Це було перше чудо, яке люди отримали вшановуючи цю Ікону. Слава про могутнє заступництво Матері Божої в цій іконі швидко рознеслася далеко поза околиці парафії. Приходили звідусіль паломники і випрошували потрібні благодаті, ніхто не відходив від Матері Божої Чечельницької, як Її вже тоді називали не вислуханий.

В роки комуністичної влади, храм де вшановували Матір Божу Чечельницьку, використовували як зерносховище, а пізніше кінотеатр. З незалежністю України, храм поступово відроджується, а разом з ним побожність люду і віра в заступництво Божої Матері. І сьогодні, як колись до Неї знову приходять віруючі.

 
 
ФОТОРЕПОРТАЖ З ПОДІЇ
 
АРХІВ НОВИН: 2008 2009
   

 

 

Орден Братів Менших в Україні